23 липня 2017 р.

Bye, Chester


Who cares if one more light goes out in a sky of a million stars?

Ще досі під враженням самогубства Честера Беннінгтона. Так, можу точно сказати, що мега фанатом Linkin Park ніколи не була.. Є пісні, від яких тащусь, але не всі і не вся..Але його вокал- чистий тембр, який заворожує.. Пісні з суттю, які витягували з депресії.. Тексти, які переспівували..Ех..Сумно - це все..Світ - жорстокий і несправедливий.. Найгірше, те, що людина, по суті, була самотня.. Бо ніщо не врятувало її. Дружина і 6 дітей, група, тату-салон, концертні тури, тисячі фанатів, гроші.. І толку...Це направду сумно.. Як починаю про це думати, аж страшно стає..
В нашу епоху, епоху інформаційних технологій. соціальних мереж, інстаграмів, бути самотнім - природньо.. Люди, показують життя, яке хочуть..А що всередині, ніхто не знає..
Що змушує людину забити на всіх і вся? На жінку, дітей, друзів, фанатів.. Депресія? Внутрішні демони? Травми дитинства? Можливо, все разом, можливо і ніщо з вище перечисленого..Але факт залишається фактом.. Групи більше нема, концертний тур - відмінено..В дітей нема більше батька.. Для мене це егоїстично і по-слабкому..

 I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn't even matter

Всі кажуть, о самогубці - не слабаки, бо в них інстинкту самозбереження нема..Хм.. Піти - найлегше..Здатись і наплювати на всіх. А потім, що..Назад не вернешся..Не зміниш..А боротись? Хто хоче боротись?
Найбільш дивним те, що в останньому інтерв'ю він говорив про боротьбу з депресією і про намір - не здаватись..Тоді чому так? Збіг обставин?
Відповідей ніколи не отримаю, але є їжа для роздумів..Бо суїцид став дуже популярний серед відомих людей..Це показує, що це проблема...Люди не хочуть боротись(((
Кавер на Адель:


Останнє відео Linkin Park, яке опубліковане за кілька годин до смерті:


Sometimes the greatest battles we have, are the ones that are in our heads..

Ну так, тепер пісні Linkin Park сприймаються інакше.. А для мене - це завжди натяк на самотність і депресію: 

We're building it up
To break it back down
We're building it up
To burn it down
We can't wait,
To burn it to the ground

When my time comes,
Forget the wrong that I've done
Help me leave behind some reasons to be missed
And don't resent me
And when you're feeling empty
Keep me in your memory
Leave out all the rest


P.S. When life leaves us blind, love keeps us kind.


Немає коментарів:

Дописати коментар